Activiteiten
Toneelopvoering

Door de leerlingen van Greta DIERCKX
Vrijdag 18 en zaterdag 19 mei 2018 om 20.00 uur
CC de Meent, Gemeenveldstraat 34 - 1652 Alsemberg

Klasconcert

Door de leerlingen van Charles VAN HOUTTE
Woensdag 23 mei 2018 om 18.30 uur
Slagwerkklas  Academie Orfeus, Witteweg 18 - 1652 Alsemberg

Klasconcert

Door de leerlingen van Alexander DEBEUCKELAERE
Woensdag 23 mei 2018 om 18.30 uur
Auditiezaal Academie Orfeus, Witteweg 18 - 1652 Alsemberg


Klasconcert

Door de leerlingen van Burkard SPINNLER, Christine LOCUS, Hilde HOSTENS en Nadine HENDRICKX
Donderdag 24 mei 2018 om 17.00 uur
Auditiezaal Academie Orfeus, Witteweg 18 - 1652 Alsemberg

Klasconcert

Door de leerlingen van AMC
Zaterdag 26 mei 2018 om 13.00 uur
Auditiezaal Academie Orfeus, Witteweg 18 - 1652 Alsemberg

Klasconcert

Door de leerlingen van Jan SAMYN
Maandag 28 mei 2018 om 18.00 uur
Slagwerkklas Academie Orfeus, Witteweg 18 - 1652 Alsemberg

Klasconcert

Door de leerlingen van Ludwine BEUCKELS
Dinsdag 29 mei 2018 om 18.30 uur
Auditiezaal Academie Orfeus, Witteweg 18 - 1652 Alsemberg

Klasconcert

Door de leerlingen van Véronique RUBENS
Woensdag 30 mei 2018 om 19.00 uur
Auditiezaal Academie Orfeus, Witteweg 18 - 1652 Alsemberg

Klasconcert

Door de leerlingen van Freek DE MEESTER en Kristof RAMANDT
Donderdag 31 mei 2018 om 18.00 uur
Auditiezaal Academie Orfeus, Witteweg 18 - 1652 Alsemberg

Balletoptreden

Door de leerlingen van Elodie HEYMANS
Vrijdag 1 juni 2018 om 20.00 uur
CC de Meent, Gemeenveldstraat 34 - 1652 Alsemberg

Klasconcert

Door de leerlingen van Nadine HENDRICKX en Hilde HOSTENS
Vrijdag 1 juni 2018 om 17.00 uur
Auditiezaal Academie Orfeus, Witteweg 18 - 1652 Alsemberg

Klasconcert

Door de leerlingen van Wouter TOOTEN en Goedele VAN KERKHOVEN
Zaterdag 2 juni 2018 om 10.00 uur
Auditiezaal Academie Orfeus, Witteweg 18 - 1652 Alsemberg

Klasconcert

Door de leerlingen van Hans GORIS en Wim STAS
Zaterdag 2 juni mei 2018 om 09.00 uur
Koperklas Academie Orfeus, Torleylaan 87 - 1654 Huizingen

Klasconcert

Door de leerlingen van Caroline ASAERT
Maandag 4 juni 2018 om 19.00 uur
Auditiezaal Academie Orfeus, Witteweg 18 - 1652 Alsemberg

Klasconcert

Door de leerlingen van Christine LOCUS en Burjard SPINNLER
Dinsdag 5 juni 2018 om 17.00 uur
Auditiezaal Academie Orfeus, Witteweg 18 - 1652 Alsemberg

Klasconcert

Door de leerlingen van Hans GORIS en Wim STAS
Zaterdag 4 juni 2018 om 14.00 uur
Auditiezaal Academie Orfeus, Witteweg 18 - 1652 Alsemberg

Klasconcert

Door de leerlingen van Lucas CORTOOS
Zaterdag 4 juni 2018 om 11.00 uur
Auditiezaal Academie Orfeus, Witteweg 18 - 1652 Alsemberg

Klasconcert

Door de leerlingen van Véronique RUBENS
Dinsdag 12 juni 2018 om 19.00 uur
Auditiezaal Academie Orfeus, Witteweg 18 - 1652 Alsemberg

Klasconcert

Door de leerlingen van Caroline ASAERT
Vrijdag 15 juni 2018 om 19.00 uur
Auditiezaal Academie Orfeus, Witteweg 18 - 1652 Alsemberg

Klasconcert

Door de volwassenen
Zaterdag 16 juni 2018 om 10.00 uur
Auditiezaal Academie Orfeus, Witteweg 18 - 1652 Alsemberg